Řekneme si jak máte postupovat pokud chcete zdravě zhubnout. Jen zdravé hubnutí může mít dlouhodobé účinky. Nemá smysl držet různé drastické diety.

Nadváha a obezita se šíří světem

Nádvaha a obezita je ve vyspělých zemích stále větším problémem. Je to doslova pandemie. A čím je to způsobené? Kombinací špatné stravy, málo pohybu a hodně stresu. Výsledkem je pak nadměrné tělesná hmotnost a z toho pak vyplývá mnoho zdravotních problémů. Je třeba se dostat do optimální tělesné hmotnosti, aby jsme nedostaly různé nemoci (ať už to je cukrovka, vysoký cholesterol či vysoký tlak).

Strategie vašeho hubnutí

Měly by jste podle mě hubnout hlavně pomalu. Váhu jste nabíraly také pomalu, takže jí můžete zase pomalinku zhodit. Bohatě stačí 0,5 kilogramu týdně, klidně i méně. Hubnutí si dejte spíše jako takový dlouhodobý cíl, nemá smysl si dávat cíl, že za měsíc zhodím spoustu kil. To je naprostý nesmysl. Ženy se často ptají jak zhubnout břicho. Ale lokální hubnutí prostě není možné, musíte zhubnout celkově a pak vám zhubte i břicho.

Začněte také cvičit

Měly by jste také určitě do svého života zařadit nějaké cvičení. Cvičení může klidně probíhat u vás doma. Vyberte si cviky na jednotlivé svalové partie. Ať už to jsou cviky na břicho na hubnutí břicha. Ale také cviky na stehna, cviky na záda, cviky na stehna, cviky na lýtka, cviky na ramena, cviky na triceps, cviky na biceps, cviky na prsa atd.

Vytvarovaný zadeček

Každý žena by chtěla mít krásně vytvarovaný zadeček. V tom jí mohou pomoci správně prováděné cviky na zadek. Bude tak postupně docházet k tvarování vašeho zadečku. Cviky je dobré průběžně střídat, aby si na ně tělo nezvyklo. Vytvořte si tedy bohatý zásobních různých cviků.