Léto se kvapem blíží. Už se těšíte, až si budete moct zaplavat v příjemně teplé vodě? Nebo dáváte přednost opalování? Ať tak či onak, budete potřebovat dobře padnoucí plavky. Jaké výhody mají dámské dvoudílné plavky? Komu sednou? Jaké jsou trendy pro rok 2011?

Dámské dvoudílné plavky jsou vhodné pro mladší ročníky a pro ženy s udržovanou postavou. Určitě ale jejich nošení není omezené nějakou věkovou hranicí. Záleží především na vás, zda se na dvoudílné plavky cítíte.

Dámské dvoudílné plavky: Hravé kombinace

Dámské dvoudílné plavky zaznamenaly v posledních letech zajímavý trend. Už je nemusíte kupovat jako sadu, ale můžete si koupit horní a dolní díl plavek zvlášť. Má to jednu velkou výhodu. Když si nakoupíte různé díly dámských dvoudílných plavek, můžete je střídat a vyměňovat podle nálady. Už zdaleka neplatí, že horní i dolní díl plavek musí mít stejnou barvu nebo vzor.

Pokud budete chtít například upoutat na své poprsí, zvolte horní díl dámských dvoudílných plavek ve výraznějších barvách. Dolní díl by měl mít naopak tmavou nebo nevýraznou barvu.

Dámské dvoudílné plavky – Bikiny

Bikiny jsou zvláštní formou dámských dvoudílných plavek. Odkrývají mnohem více než běžné dvoudílné plavky. V případě Bikin platí, že padnou opravdu jen mladším ročníkům s hezkou a štíhlou postavou.

Pro letošní rok budou hitem Bikiny s nápadnými šňůrkami, které se objeví i tam, kde v minulých sezónách nebyly.

Dámské dvoudílné plavky a trendy 2011

Pro rok 2011 budou hitem u dámských dvoudílných plavek hravé kombinace. Už jsme zmínily, že stále bude možné kombinovat různé barvy a tvary horního a spodního dílu plavek. Nosit se bude výrazné lemování plavek a nápadné šňůrky na boku dolního dílu plavek.

Co se týká barev, budou u dámských dvoudílných plavek hitem výrazné barvy, jako je žlutá, růžová nebo oranžová.