Chystáte se na dovolenou k moři? Nebo jste při jarním úklidu šatníku zjistila, že vaše plavky již opravdu dosloužily a potřebujete nové. Rozhodla jste se letos vyzkoušet dámské jednodílné plavky? Pro koho se hodí? A jaké jsou trendy pro léto 2011?

Dámské jednodílné plavky se hodí především pro sportovní účely. Jsou totiž mnohem pohodlnější než dvoudílné plavky a nemusíte u nich hlídat, zda se vám někde nerozvázala šňůrka. Po jednodílných dámských plavkách by také měly sáhnout ženy s kypřejší postavou a starší ročníky.

Dámské jednodílné plavky nejsou nudné

Možná máte zažitou představu, že dámské jednodílné plavky jsou nudné, nevýrazné a usedlé. Není to tak docela pravda. I jednodílné plavky mohou mít zajímavé, nápadné a sexy provedení. Stačí jen prohledat obchody a sáhnout po plavkách, které jsou něčím zajímavé.

Může jít o netypický střih, zajímavé materiál nebo výrazné doplňky (například šňůrky nebo ozdoby). Právě takové „věci“ najdete na dámských jednodílných plavkách, které respektují trendy roku 2011.

Dámské jednodílné plavky a trendy 2011

Oživení dámských jednodílných plavek přinese především rok 2011. V nových kolekcích najdete jednodílné plavky bez ramínek nebo v různých netradičních střihách.

Materiál bude oživen kovovými doplňky nebo flitry. Módní trend roku 2011 – tedy široké pruhy – se objeví také na plavkách. Ocení je především ženy, které potřebují opticky rozdělit nebo zvýraznit určité partie svého těla.

Dámské jednodílné plavky pro sport

Pokud jste ale duší sportovkyně a na pláž nebo k rybníku chodíte především kvůli sportovním aktivitám, oceníte naopak jednoduché a funkční plavky, které budou pohodlné.

Dámské jednodílné plavky pro sportovní účely hledejte především v prodejnách se sportem. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a svým střihem dbají na to, aby nikde neškrtily a nepřekážely.