Do nového roku vstoupila řada z nás s předsevzetím, že se začne více hýbat. Konec konců jaro a léto je jako stvořené pro sportování. Aby se vám dobře cvičilo, měli byste se vybavit vhodnými sportovními kalhotami. Zapomeňte na neforemné a vytahaná tepláky. Dámské sportovní kalhoty mohou být sexy.

Při výběru dámských sportovních kalhot myslete především na to, při jaké sportovní aktivitě je využijete. Jiné požadavky by měly splňovat sportovní kalhoty, které budete oblékat na venkovní aktivity, jiné pak ty, které využijete v tělocvičně nebo v posilovně.

Dámské sportovní kalhoty na ven

Dámské sportovní kalhoty, které budete nosit na ven, by měly být v první řadě pohodlné. Na jaře, kdy je ještě chladno, dejte přednost dlouhým kalhotám. Pokud je budete používat i na jízdu na kolo, sáhněte po takových dámských sportovních kalhotách, které jsou u kotníků zakončené gumou nebo tkalounem a dají se tak jednoduše stáhnout. Vyhnete se tak tomu, že se vám přimotají do řetězu.

Dámské sportovní kalhoty do tělocvičny

Pokud vybíráte sportovní kalhoty do tělocvičny, sáhněte zejména po těch ušitých z teplákoviny. Budete se v nich při cvičení cítit mnohem pohodlněji a vyhnete se tomu, že vás bude něco tlačit nebo škrtit.

Ve sportovních halách, tělocvičnách nebo posilovnách je zpravidla teplo. Rozmyslete si proto, zda pro vás nebudou výhodnější dámské sportovní kalhoty, které končí pod koleny. Tříčtvrteční kalhoty totiž dovolí vašim nohou více „větrat“.

Dámské sportovní kalhoty na zumbu

Velmi oblíbeným dámským sportem je v současné době zumba. Pokud jste se nadchla pro tuto kombinaci cvičení a tance, možná přemýšlíte, jak se co nejlépe obléci na další hodinu. Protože nejde ani tak o cvičení, jako spíše o tanec, přišly módní návrháři i se speciálními dámskými sportovními kalhotami na zumbu.

Jde zpravidla o tříčtvrteční kalhoty, které jsou volnější, ale směrem ke kolenům se zužují. Tyto dámské sportovní kalhoty vypadají velmi sexy a navíc vám umožní pohodlný pohyb.