Okolo umělých nehtů a umění zdobení nail art se dnes točí nejeden kosmetický salon. Protože každá žena chce být krásná, každá touží být středem pozornosti a všemi obdivovaná, vyvíjejí se stále nové metody, jak toho dosáhnout. Samozřejmostí je originalita každé modeláže, protože která z nás žen by chtěla mít to stejné, co už má řada jiných? Proto se vymýšlí stále nové metody zdobení nehtů, nové trendy hýbou světem módy a novinky se nevyhýbají ani samotné modeláži nehtů.

Sledujte, co je nového ve světě nehtů a buďte IN. Kde se dozvíte o posledních výstřelcích nehtové módy? Zabrouzdejte na

MagicNails

MagicNails

www.magicnails.cz. Tento internetový obchod s nehtovými potřebami a doplňky vás uvede do posledních trendů péče o nehty, nehtové modeláže a samozřejmě také umění nail art. Snažíte se o ojedinělou vizáž nehtů? Modelujete-li nehty zákaznicím pomocí UV gelu, porozhlédněte se na MagicNails.cz. Najdete zde opravdu velmi široký sortiment různých druhů UV gelů.

Používáte při modeláži umělých nehtů čirý UV gel? Vyzkoušejte také barevné UV gely. K dostání jsou UV gely s různými efekty, což vám zjednodušuje zdobení nehtů, protože již při modeláži si můžete připravit podklad pro výsledné zdobení. Internetový obchod MagicNails.cz má pro vás nejrůznější barevné gely, vyberte si některý z neonových, pastelových, glitrových nebo perleťových UV gelů.

Mezi žhavé novinky patří metalické UV gely, které vytváří na nehtu kovové odlesky, a nesmíme zapomínat na úžasné efekty, kterých dosáhnete použitím UV gelu chameleon. Jde o gel, který nanesete na jakýkoliv barevný UV gel. Výsledkem je změna odstínu původního barevného gelu a vytvoření krásného duhového efektu, který se mění v závislosti na úhlu dopadajícího světla. Vsaďte na originalitu, nakupujte na MagicNails.cz.