Hip Hop tepláky jsou vysoce módní záležitostí především mezi teenagery. Pokud se ale rádi oblékáte podle nejnovějších trendů, neměly by vám Hip Hop tepláky chybět ve skříni. Kam je nosit? Jaké Hip Hop tepláky padnou právě vám?

Jak už název napovídá, Hip Hop tepláky jsou spojené s hudebním stylem. Hip Hop udává trend v oblékání již několik let. Důraz je kladen především na pohodlnost – velká trička, mikiny s kapucí, široké džíny s rozkrokem u kolen.

Hip Hop tepláky jsou pohodlné

Podobně jsou na tom také Hip Hop tepláky. Jejich střih zaručuje, že vás nikde nic nebude škrtit. Jsou volnější a zpravidla mají níže posazený rozkrok. Dole u nohavic jsou většinou zakončené gumou.

Střihů Hip Hop tepláků se vyrábí velké množství, proto si můžete vybrat takové, které budou vyhovovat přesně vašim představám. Podobné je to také s barvou Hip Hop tepláků. Pořídíte je v klasické šedivé, nicméně jsou k dostání i v různých barvách a často také s potiskem.

Kam nosit Hip Hop tepláky?

Hip Hop tepláky se využívají především na tance. Takže pokud se chystáte vyzkoušet hip hopový tanec, určitě si je pořiďte. Hip Hop tepláky jsou totiž velmi pohodlné a právě u tance umožňují nesvázaný pohyb, který u hip hopu oceníte.

Možná se ale na tanec necítíte, přesto se vám Hip Hop tepláky líbí. Konec konců můžete je nosit místo běžných tepláků – třeba na procházku se psem do parku. Na kolo se ale kvůli příliš nízkému rozkroku moc nehodí.

Hip Hop tepláky i do školy?

Teenagerové se nebojí obléct si Hip Hop tepláky i do města nebo do školy. Nejčastěji je nosí v kombinaci s teniskami a mikinou. A není se čemu divit. Hip Hop tepláky jsou pohodlné, praktické a navíc i slušivé.