V článku se dozvíte jakým způsobem by jste měly vybírat účesy. Dozvíte se jaké jsou moderní účesy pro jednotlivé délky vlasů.

Mám kulatý obličej: jaký zvolit účes ?

Pokud máte úplně přesně kulatý obličej, tak by jste měly volit účesy pro kulatý obličej, které jsou určené přímo pro ženy, které mají kulatý obličej. Jsou to vybrané účesy, tak aby jste vypadaly ve finále co nejlépe. Ideální je zajít do nějakého kadeřnictví a rádi vám takový účes vytvoří, dnes už to není ani nijak moc drahé a může si to dovolit úplně každý.

Polodlouhé vlasy

Většina žen v České republice má polodlouhé vlasy. Polodlouhé vlasy jsou na ženách asi nejhezší a navíc jsou praktické. Například tolik nepřekáží při sportu nebo při fyzické práci. Polodlouhé vlasy se také snadněji umývají a ošetřují. V článku účesy pro polodlouhé vlasy najdete moderní účesy pro ženy, které mají polodlouhé vlasy. Je možné například vytvoři moderní mikádo, jako Victoria Beckham.

Krátké vlasy

Některým ženám sluší nejvíce krátké vlasy a tak volí krátké účesy. Takové účesy volí často ženy, které hodně sportují. Přece jen krátké vlasy jsou praktické a nemusíte se o ně tolik starat a neztrávíte tolik času jejich úpravou, tak aby vypadaly podle představ. Kadeřnice vám vytvoří moderní účes i z krátkých vlasů. Pro inspiraci se podívejte na účesy pro krátké vlasy. Můžete se podívat na spoustu účesů speciálně pro krátké vlasy.