Kozačky nad kolena jsou módním trhákem už od podzimu minulého roku. Jestliže jste se neodvážila obout se do nich tuto zimu, zkuste si určitě nějaké pořídit v zimním výprodeji. Je totiž jisté, že kozačky nad kolena se budou nosit i další sezónu. Jaké výhody má tato obuv? A co si ke kozačkám nad kolena obléknout?

Kozačky jsou nezbytnou zimní obuví každé ženy. Letošní zimu slavily svůj velký comeback kozačky nad kolena. Důvod je namístě – jde obuv, která je velice sexy. Kozačky nad kolena jsou výrazné, praktické a zajímavé. Navíc se prodávají v mnoha variantách, barvách a provedení.

Kozačky nad kolena: Slušivé a praktické

Kozačky nad kolena sluší především štíhlým a dlouhonohým ženám. Zvýrazní totiž linii a tvar nohou. Pokud jste silnější postavy, určitě se ale nemusíte kozaček nad kolena vzdávat. Je jen třeba vhodně upravit zbytek outfitu – například zvolit delší kabátek, který zakryje silnější stehna.

Kozačky nad kolena jsou nejen slušivé, ale také praktické. Vždyť jaká jiná obuv nás před chladem, zimou a sněhem uchrání lépe než kozačky? Pokud v kozačkách nad kolena budete pobíhat po městě, zvolte raději ty s nižším podpatkem – přece jen chodníky nejsou vždy dobře uklizené od námrazy a sněhu.

Kozačky nad kolena: Co k nim obléci?

Kozačky nad kolena vyžadují úzké kalhoty, které se do nich vejdou. Těžko přes ně totiž budete přetahovat džíny – a byla by to přece škoda, protože by pak nevynikla celá jejich krása. Kromě úzkých kalhot můžete ke kozačkám nad kolena obléknout také legíny. Pokud holdujete sukni, ke kozačkám nad kolena zvolte kratší variantu, tak aby mezi koncem kozaček a začátkem sukně byla mezera pár centimetrů.

Kozačky nad kolena vyniknou, pokud k nim obléknete kratší kabátek nebo bundu do pasu. Asi není nutné připomínat, že kabelku a doplňky byste měla zvolit ve stejné barvě jako kozačky.