Přemýšlíte, co si obléct místo kalhot? Jak oživit nudný outfit, který na sebe oblékáte každý den? Už jste slyšela o lesklých legínách? Nosit je můžete na spoustu způsobů a vždy budete vypadat sexy.

Legíny jsou již nějaký rok opět v módě. Jde o kousek oblečení, který se proslavil především v osmdesátých letech, kdy se běžně objevovaly v ulicích. Pak se na nějakou dobu přesunuly do tělocvičen a posiloven, abychom opět mohly objevit jejich přednosti.

Lesklé legíny: Pohodlné i přitažlivé

Legíny jsou zajímavou alternativou kalhot. Hitem posledních měsíců jsou především lesklé legíny, které jsou výrazné a sexy. Kromě toho, že v lesklých legínách budete nepřehlédnutelná, oceníte také jejich pohodlnost a praktičnost.

Výhodou legín (a nejen těch lesklých) je, že je můžete nosit na mnoho způsobů. Navíc vás nikde nic nebude škrtit jako v případě oblíbených úzkých kalhot.

Lesklé legíny: Jak je nosit?

Lesklé legíny najdete v obchodech v mnoha barevných provedeních. Černé lesklé legíny můžete oblékat do práce i do školy. Stačí, když si přes ně vezmete dlouhý top nebo sukni.

Barevné lesklé legíny jsou k dostání především v modré, zelené nebo červené a hodí se na rande, na večírek nebo na diskotéku. Horkým módním hitem jsou pak stříbrné nebo zlaté lesklé legíny. Abyste je oblékla, chce to bezesporu trochu odvahy. Výrazné lesklé legíny ovšem můžete trochu utlumit mírnějším svrškem.

K legínám obouvejte ideálně lodičky na vysokém podpatku. Budete tak vypadat opravdu neodolatelně. Pokud vysokým botám neholdujete, zkuste jako alternativu stálé módní balerínky.

Lesklé legíny nosí i celebrity

Lesklé legíny si oblíbila řada hvězd. Legíny patří k oblíbenému oblečení Victorie Beckham nebo Katy Perry. Obě dámy moc dobře vědí, proč lesklé legíny oblékají. Dělají jim totiž krásné nohy. Takže o důvod víc, proč si při nejbližší příležitosti legíny obléknout!