Dbáte na to, abyste se oblékali nejen podle poslední módy, ale také kvalitně? Pak máte jistě oblíbené své značky oblečení. A možná si říkáte, že být oblečen do svetru nebo kalhot, které nesou cedulku se zvučným jménem, leze do peněz. Není to tak docela pravda, pokud sáhnete po levném značkovém oblečení.

Značky na oblečení jsou především zárukou kvality. I když je pravdou, že vše už není, jak bývalo. O značkové oblečení (zvláště to levné) je zájem, a proto se najde řada vynalézavců, kteří dokážou sehnat a prodat velmi levné značkové oblečení. A internet je v tomto směru mocný. Proto v různých inzerátech můžete objevit kabát od Diora za dva tisíce, ačkoli originál je mnohonásobně dražší. Je jasné, že půjde o padělek.

Kde nakupovat levné značkové oblečení?

Jenže levné značkové oblečení jde sehnat i v originále. Nepůjde sice o kousky s tak zvučným jménem jako je třeba právě Dior nebo Chanel, ale uděláte s nimi také parádu.

Výhodné je nakupovat značkové oblečení v zahraničí. Vyjde vás tam totiž mnohem levněji než u nás. Ideální jsou na nákupy Spojené státy, kde seženete opravdu levné značkové oblečení. Pokud se tam chystáte, nechte si v kufru dostatek místa. Určitě neodjedete s prázdnou.

Jestliže ale cestu do USA neplánujete, zkuste navštívit některé americké eshopy s levným značkovým oblečením. Ovšem má to háček – řada amerických eshopů do České republiky zboží nezasílá nebo neakceptují české platební karty. Řešením je ale tzv. asistovaný nákup. Zboží je vám pak zasláno prostřednictvím zásilkových služeb.

Levné značkové oblečení a outlet

Značkové oblečení můžete také levně pořídit při různých slevových akcích anebo v outletech. V outletových kamenných i on-line obchodech seženete levné oblečení takových značek, jako je Adiddas, Hannah, Levi Strauss, Pietro Filipi, Blažek apod. A proč za ně platit hříšné peníze, když je často můžeme pořídit o polovinu levněji?