Máte nějaké to kilo navíc? Pak možná řešíte problém, jak se oblékat. V běžných obchodních řetězcích s módou je těžké sehnat velikosti, které by vám dobře padly. A vy se i přesto chcete oblékat podle poslední módy. Podívejte se na naše tipy, kde sehnat módu pro plnoštíhlé a jak se dobře oblékat i s pár kily navíc.

Móda pro plnoštíhlé: Kde nakupovat?

Pokud nakupujete ráda po internetu, zkuste oblečení nakupovat zde. Internetové obchody s oblečením myslí na plnoštíhlé zpravidla více než běžné obchody. Nakupovat módu pro plnoštíhlé prostřednictvím e-shopů má své výhody – v klidu si porovnáte nejrůznější nabídky a ceny a vyberete si to pravé oblečení pro vás.

Možná ale internetovým obchodům nevěříte nebo máte špatné zkušenosti s tím, že objednané oblečení neodpovídalo inzerované kvalitě nebo vám prostě nesedlo. Pak může být řešením nechat si pěkný kousek ušít u šikovné krejčové. Sice za takovou módu zaplatíte o něco víc, ale zato vám dobře padne a navíc si můžete zkusit oblečení navrhnout sama.

Móda pro plnoštíhlé: Barvy a střih

Móda pro plnoštíhlé nemusí být nutně černá! Jestliže se zahalíte celá od hlavy až k patě do tmavých barev, neznamená to, že schováte svá kila. To samé platí o volných kouskách oblečení. Móda pro plnoštíhlé prostě není jen o černé nebo vytahaném svetru a širokých kalhotách.

Aby vám móda pro plnoštíhlé dobře padla a skryla vaše nedostatky, je důležité zvolit správný střih i barvu. Kalhoty i sukně pro plnoštíhlé by měly mít rovný střih. Určitě se vyvarujte „áčkového“ střihu sukně i šatů, zapomeňte na volánky nebo zvonové kalhoty.

Pokud máte silnější zadeček a nohy, sáhněte po tmavších kalhotách nebo sukni. Vrchní díl oblečení pak zvolte barevnější. Jestliže řešíte opačný problém a chcete skrýt silnější paže nebo velká prsa, sáhněte po decentnější halence nebo svetru.

Móda pro plnoštíhlé a doplňky

Nejen správě zvolená móda pro plnoštíhlé, ale také doplňky dokážou divy! Drobné náušnice nebo nenápadný řetízek ale nejsou tím pravým. Sáhněte po velké a výrazné bižuterii, která zaujme a odvede tak pozornost od vašich nedostatků. Navíc nápadné náušnice, prsteny nebo náhrdelníky jsou opět v módě, tak se jich nebojte!