Přibylo vám věcí, které nosíte s sebou? Mobil, peněženka a klíče se ještě dají schovat po kapsách, ale kam dát knihu, netbook nebo deodorant? Ženy to vše ukryjí v kabelkách. Jenže co muži? Batoh se vám nelíbí, na manažerský kufřík si netroufáte… Řešením je pánská taška přes rameno.

Pánské tašky přes rameno
můžete sehnat v mnoha provedeních. Mohou být designově zajímavé, praktické, elegantní i sportovní, a proto je unosíte k různým stylům oblékání. Navíc můžete zvolit mezi různými velikostmi – do školy nebo do práce se hodí větší pánské tašky přes rameno, kam schováte skripta nebo netbook, na párty nebo do kina unosíte menší tašky přes rameno.

Pánské tašky přes rameno: Sportovní

Jestliže ve vaší skříni převažují džíny, tenisky a mikiny, měl byste sáhnout především po sportovní pánské tašce přes rameno. Takové sportovní tašky jsou většinou vyráběné z materiálů, z nichž se šijí batohy. Jsou voděodolné a různobarevné.

Barvu tašky přes rameno volte s ohledem na barvu vašeho oblečení nebo botasek – ideálně by taška přes rameno měla ladit s botami.

Pánské tašky přes rameno: Elegantní

Jestliže si zakládáte spíše na elegantním stylu oblékání a rád nosíte košile, svetry nebo saka, sáhněte po takové pánské tašce přes rameno, které bude s vaším outfitem ladit.

Velmi působivé jsou kožené pánské tašky přes rameno. Pokud investujete do kvalitní kožené tašky, vydrží vám mnoho let a navíc bude nadčasová. Vybírat můžete z různých tvarů a barev.

Pánské tašky přes rameno na notebook

Laptop se stal nedílnou součástí našich životů. Bereme ho s sebou do školy, do práce i do kavárny. Běžné tašky na notebooky jsou celkem nudné a nevýrazné. Proto pokud s sebou notebook nosíte často, zvolte takovou pánskou tašku přes rameno, kam se vám s přehledem vejde.