Zná to každá z nás. Chystáte se na ples nebo do divadla a oblékáte těsné saténové šaty… Jenže estetický dojem není dokonalý, protože se vám kolem pasu rýsuje nepříjemná linie způsobená punčochami. Co s tím? Řešením jsou samodržící punčochy!

Samodržící punčochy jsou skvělým vynálezem. Jak už název napovídá, jde o punčochy, které drží díky speciální technologii samy na stehnech. Není tedy nutné trápit se s nepříjemným škrtícím sedem klasických punčoch.

Samodržící punčochy nespadnou

Asi každou z nás napadne, zde jsou samodržící punčochy bezpečné. Nesesunou se z vašich nohou v nevhodnou chvíli? Nemělo by se to stát, pokud si koupíte kvalitní samodržící punčochy. V tomto případě se vyplatí určitě vyšší investice.

Samodržící punčochy na noze drží pomocí silikonových proužků, které jsou umístěny na horní části punčoch (tvoří jakýsi pruh kolem stehen). Tyto silikonové proužky přilnou k tělu a zabraňují tomu, aby samodržící punčochy sklouzly nebo se srolovaly dolů.

Samodržící punčochy pořídíte v klasické tělové nebo černé barvě. Občas jsou k dostání také v bílé barvě.

Výhody samodržících punčoch

Proč dát přednost samodržícím punčochám? Důvodů je hned několik. Nikde vás nebude nic škrtit, nebudou se vám pod šaty rýsovat obrysy sedu jako v případě klasických punčoch.

Při nošení klasických punčoch se vám mohou zapařovat intimní partie, zatímco v případě samodržících punčoch jsou klasická místa větrána. Navíc ušetříte čas při návštěvě toalety, kde si nebudete muset punčochy sundávat.

Přidaná hodnota samodržících punčoch

Samodržící punčochy mají ještě jednu výhodu oproti klasickým punčochám. Řadě mužů totiž připomínají podvazkové pásy, a proto jim připadají sexy. Pokud tedy potřebujete oživit sexuální život, mohou vám i v tomto případě samodržící punčochy pomoci.