Jestliže rádi nosíte sportovně elegantní módu, je právě svetr Lacoste tím pravým pro vás. Co se skrývá za značkou Lacoste? Z jakých typů svetrů, které nesou označení Lacoste můžete vybírat?

Svetr Lacoste: Sportovní elegance

Francouzská značka Lacoste vznikla ve třicátých letech minulého století a velmi rychle se stala symbolem kvalitní sportovní módy. Do dějin módy vešlo především bílé tričko Lacoste, které na tenisových kurtech propagoval sám René Lacoste.

Oblečení Lacoste slavilo úspěch a stalo se synonymem elegantní sportovní módy. Symbolem značky je usměvavý zelený krokodýlek, který je například na tričkách nebo svetrech Lacoste umístěn zpravidla v místě nad levým prsem.

Svetr Lacoste pro muže i ženy

K oblíbeným kouskům značky Lacoste, které se objevují v šatníkách všech, kteří si oblíbili sportovně-elegantní styl, patří svetr. Svetr Lacoste je k dostání v mnoha variantách a provedeních.

Jednobarevné svetry Lacoste působí velmi elegantně a můžete je nosit například přes tričko s límečkem nebo přes košili. Mladistvý vzhled vám zase dodají pruhované svetry Lacoste. Proužky jsou hitem letošní sezóny jaro léto 2011, proto určitě neprohloupíte, pokud si do šatníku pořídíte pruhovaný svetr Lacoste. Velmi oblíbené jsou také svetry Lacoste se vzorem kosočtverce, které můžete obléknout třeba pod sako.

Aby byl svetr Lacoste originál

Jako každá známá značka, potýká se i Lacoste s jedním nešvarem – na černém trhu (a často i na internetu) se prodávají padělky. A to se týká i svetrů Lacoste. Pokud jste se rozhodli svetr Lacoste pořídit, dejte přednost raději kamenným značkovým obchodům.

Na internetu sice můžete sehnat svetr Lacoste za zajímavou cenu, ovšem nikdo vám nezaručí, že se jedná skutečně o originál.